Kampoversikt

Dato Dag Tid Klasse Hjemmelag Bortelag Oppsatt dommer
13.aug Mandag 18:00 G10 Vågå Otta 2 Hans Erik Flatåsen
14.aug Tirsdag 18:00 J10 Vågå Blå Lesja 2 Terese Visdal Ulsand
14.aug Tirsdag 18:00 J12 Vågå Blå Lom Amund Andersen-Gott
16.aug Torsdag 18:00 J10 Vågå Gul Lesja 1 Terese Visdal Ulsand
16.aug Torsdag 18:00 J12 Vågå Gul Lesja/Dombås Amund Andersen-Gott
19.aug Søndag 15:00 A-lag Vågå Kvam Krets
20.aug Mandag 18:00 J8 Vågå Gul Dombås/Dovre 1 Emil Haugen
20.aug Mandag 18:30 G11 Vågå 5er Vestsida Vinstra Younes Ebrahimi
21.aug Tirsdag 18:00 G8 Vågå Lom 2 Jonas W. Langbakk
21.aug Tirsdag 18:00 G8 Heidal Lesja 1 Mari Kvarberg
21.aug Tirsdag 18:00 G8 Lom 3 Lesja 2 Maria Opsanger
21.aug Tirsdag 18:40 G8 Lom 2 Heidal Jonas W. Langbakk
21.aug Tirsdag 18:40 G8 Lesja 1 Lom 3 Mari Kvarberg
21.aug Tirsdag 18:40 G8 Lesja 2 Vågå Maria Opsanger
22.aug Onsdag 18:00 G12 Vågå Lesja/Lesjaskog Younes Ebrahimi
22.aug Onsdag 19:30 G14 9er Vågå Lom Krets
23.aug Torsdag 18:00 J8 Vågå Blå Vågå Gul Oliver S.-Andersbakken
27.aug Mandag 18:30 G11 Vågå 5er Ringebu/Fåvang Iva Skogen
28.aug Tirsdag 18:00 J10 Vågå Otta
28.aug Tirsdag 18:00 J12 Vågå Gul Vinstra Iver Kvarberg
28.aug Tirsdag 19:30 A-lag Vågå Fron 2 Krets
29.aug Onsdag 18:30 G11 Vågå 5er Lesja/Lesjaskog Hans Erik Flatåsen
30.aug Torsdag 18:00 J10 Vågå Blå Dombås/Dovre Emil Haugen
30.aug Torsdag 19:30 G16 Vågå Kvam/Heidal Krets
01.sep Lørdag 15:00 A-lag Vågå Heidal Krets
05.sep Onsdag 18:00 G10 Vågå Dombås/Dovre 2 Hans Erik Flatåsen
05.sep Onsdag 18:30 G11 Vågå 5er Harpefoss/Sør-Fron Pål Løkken
09.sep Søndag 13:00 J12 Vågå Gul Sør-Fron/Harpefoss Amund Tessnes
09.sep Søndag 14:00 J12 Vågå Blå Sør-Fron/Harpefoss Amund Tessnes
10.sep Mandag 19.00 J14 9er Vågå Ringebu/Fåvang Krets
11.sep Tirsdag 18:00 GJ7 Vågå 1 Skjåk Grøn Julia Tessikowska
11.sep Tirsdag 18:00 GJ7 Vågå 2 Skjåk Gul Øyvor Holen
11.sep Tirsdag 18:00 GJ7 Vågå 3 Heidal Mats W. Langbakk
11.sep Tirsdag 18:20 GJ7 Vågå 1 Lom Julia Tessikowska
11.sep Tirsdag 18:20 GJ7 Vågå 2 Skjåk Grøn Øyvor Holen
11.sep Tirsdag 18:20 GJ7 Vågå 3 Skjåk Gul Mats W. Langbakk
11.sep Tirsdag 18:40 GJ7 Vågå 1 Heidal Julia Tessikowska
11.sep Tirsdag 18:40 GJ7 Vågå 2 Lom Øyvor Holen
11.sep Tirsdag 18:40 GJ7 Vågå 3 Skjåk Gul Mats W. Langbakk
12.sep Onsdag 18:00 G12 Vågå Vestsida Vinstra Iver Kvarberg
13.sep Torsdag 19:30 G16 Vågå Ringebu/Fåvang 9er Krets
16.sep Søndag 15:00 J14 9er Vågå Roterud 2 Krets
17.sep Mandag 18:00 G10 Vågå Otta 1 Iva Skogen
17.sep Mandag 19:30 A-lag Vågå Dombås 2 Krets
18.sep Tirsdag 19:30 G14 9er Vågå Heidal Krets
19.sep Onsdag 18:00 J12 Vågå Gul Otta Pål Løkken
19.sep Onsdag 18:00 G11 Vågå 5er Vinstra Amund Tessnes
19.sep Onsdag 19:30 J14 9er Vågå Lom Krets
20.sep Torsdag 18:00 J10 Vågå Blå Kvam Mariell Båtstad
20.sep Torsdag 18:00 J12 Vågå Blå Sel Iva Skogen
23.sep Søndag 13:00 G19 Vågå/Lom Roterud 2 Krets
23.sep Søndag 15:00 G16 Vågå Lillehammer 3 Krets
24.sep Mandag 18:00 G9 Skjåk Lom Øyvor Holen
24.sep Mandag 18:00 G9 Vågå 2 Vågå 1 Emil Haugen
24.sep Mandag 18:40 G9 Vågå 1 Skjåk Øyvor Holen
24.sep Mandag 18:40 G9 Vågå 2 Lom Emil Haugen
26.sep Onsdag 18:00 G12 Vågå Lom/Skjåk Younes Ebrahimi
26.sep Onsdag 19:30 G14 9er Vågå Otta Krets
27.sep Torsdag 18:00 J10 Vågå Blå Lom Kvit Oliver S.-Andersbakken
27.sep Torsdag 18:00 J10 Vågå Gul Lom Raud Hans Erik Flatåsen
29.sep Lørdag 15:00 A-lag Vågå Øyer-Tretten Krets
10.okt Onsdag 19:30 G19 Vågå/Lom Dombås/Lesja Krets
11.okt Torsdag 19:30 G14 9er Vågå Otta Krets
14.okt Søndag 15:00 G19 Vågå/Lom Biri Krets
18.okt Torsdag 19:30 G16 Vågå Otta Krets
27.okt Lørdag 15:00 G19 Vågå/Lom Gjøvik-Lyn 2 Krets